Jazykové pobyty s kurzy španělštiny v Mexiku

Ceny a Katalog
Jazykové pobyty pro mládež i dospělé v Mexiku
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Jazykové pobyty pro mládež i dospělé v Mexiku

Mexiko je plné různorodé krajiny s spoustou geograficky i kulturně zajímavých míst. Příkladem mohou být Karibské a Tichooceánské útesy, pozůstatky starověké Mayské civilizace nebo jedna z nejlidnatějších aglomerací na světě. Mexiko nabízí nespočet zajímavých aktivit, památek i míst, která stojí za to prozkoumat.

Enforex nabízí v Mexiku jazykové pobyty s kurzy španělštiny ve čtyřech různých destinacích. Máte na dosah možnost objevovat dvě přímořské destinace – na tichomořském pobřeží Puerto Vallarta a na pobřeží karibského moře Playa del Carmen, nebo pokud dáváte přednost vnitrozemí, tak můžete vybírat mezi dvěma kulturně velmi bohatými městy Oaxaca a Guanajuato.

Mexiko je, ať už se podíváte kamkoli, plné přátelských tváří. Místní velmi mile vítají cizince a přijímají je do svého prostředí, ti se tedy mohou snadno naučit španělštinu a zároveň objevovat mexický způsob života. Přimyslete si ještě vynikající kuchyni a nespočet slunečných dní a téměř jistě dojdete k závěru, že je Mexiko skvělou destinací pro studium jazykových kurzů španělštiny.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.