Kdy navštívit Playa del Carmen
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Navštivte Playa del Carmen během...

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, kdy do Playa del Carmen vyrazit, tak se vám bude určitě hodit následující informace. Teplo je v této destinaci během celého roku, což znamená, že si například i v lednu můžete vyrazit na pláž, opalovat se a užívat si sluneční paprsky. S koncem léta a podzimem přichází o něco vlhčí měsíce, během kterých nejsou výjimkou bouřky, někdy se dokonce objeví hurikány. Výhodou cestování v tomto období je menší počet turistů, kteří sem nechtějí vyrazit kvůli deštivějšímu počasí, takže byste si mohli Playa del Carmen užít ještě více.

Kromě toho je v Playa del Carmen každý rok pořádáno několik akcí, které by vás mohly zaujmout a pomoci při rozhodování o datu vaší cesty.

Mayakoba

Mayakoba Golf Classic
únor
Tento každoroční golfový turnaj je součástí programu PGA Tour, takže zde na golfovém hřišti El Cameleón navrženém Gregem Normanem uvidíte golfisty patřící ke světové špičce.

Undergroundový filmový festival Riviera Maya
říjen
Tento známý filmový festival trvá jen několik dní, ale přesto se na něm stihnou promítnout domácí i mezinárodní snímky příslušící do jedné ze tří kategorií: dokument, experimentální animace a fikce.

Jazzový festival Riviera Maya
listopad
Každoroční jazzový festival přináší bezplatné představení interpretů z celého Mexika i ze zahraničí. Vše se koná v klubu Mamitas Beach.

Další cestovní průvodce Mexikem

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.