Workshopy
Objevte naše letní tábory ve Španělsku
Letní tábory – Ceny a Termíny

Kulturní workshopy

Níže následují různé příklady workshopů, které pořádáme na našich letních táborech v zahraničí.

Workshop v přírodě

Během tohoto workshopu se budou táborníci zabývat průzkumem a zjišťováním informací o různých tématech souvisejících s životním prostředím, vázáním uzlů, vydají se na výšlapy na ekologické stezky či kempovat do přírody apod. Jeden z hlavních cílů tohoto workshopu je vštípit všem táborníkům celoživotní filosofii respektující a oceňující prostředí, které nás obklopuje.

summercamps activities workshops
summercamps activities workshops

Novinářský workshop

Novinářský workshop přináší táborníkům příležitost užít si legraci při vytváření informační brožury o novinkách na táboře, s hodnocením apod. Táborníci tak rozvinou svoje kritické myšlení, schopnost psaní textů, kreativitu a zároveň si na vytváření táborového čtrnáctideníku vyzkouší práci v týmu.

Hudební workshop

Během tohoto workshopu se táborníci naučí hrát na bonga, flamenco cajón (speciální box, který produkuje rytmy flamenca), kytaru, rumba koule a další nástroje.

Divadelní workshop

Tento workshop dává táborníkům příležitost napsat svoje vlastní divadelní hry a zahrát je, či naopak na doporučení vedoucího oddílu převzít a zahrát známé dílo. Táborníci si vyzkouší a projdou všemi kroky, které předcházejí hotovému představení na jevišti - od výběru hry a způsobu pojetí až po make-up a vytváření kostýmů a návrhu scény a kulis.

Žonglování a podobné činnosti

Během tohoto workshopu se táborníci naučí žonglovat, roztočit talíře na tyčce, předvádět kousky s diabolem apod.

Kurz první pomoci

Táborníci se naučí základy první pomoci včetně různých technik, které se uplatňují při záchraně života - například i kardiopulmonální resuscitaci.

Umělecký a řemeslný workshop

Táborníci se během tohoto workshopu zabývají ručními pracemi a vyrábí různé věci z mnoha materiálů - například jílu, papíru, příze, korálků, provázků, špejlí, recyklovaných materiálů alias plechovek, víček od lahví a mnoha dalších věcí.

Kurzy vaření

Tento workshop táborníkům pomůže objevit kouzlo vaření, vyzkoušet si kulinářské umění a seznámit se s pestrostí mezinárodní kuchyně a různými způsoby přípravy pokrmů! Táborníci se naučí ukuchtit lanýže, čokoládové dorty a samozřejmě typická španělská jídla jako například španělskou omeletu neboli tortilla de patatas!

Kurz flamenca a tradičních tanců Andalusie

Pro táborníky, kteří nevědí, jak tančit flamenco, je tento workshop skvělou možností, jak s tímto typickým španělským tanečním uměním začít!

Kurz společenských tanců

Tento workshop má za cíl rozvinout u táborníků cit pro rytmus a pohyb prostřednictvím výuky společenských tanců. Mezi tanci, které se děti naučí, nebude kromě jiných chybět salsa, twist nebo tango.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.