Táborové výlety ve Španělsku
Objevte naše letní tábory ve Španělsku
Letní tábory – Ceny a Termíny

Výlety na letních táborech v zahraničí

Během každého dvoutýdeního táborového turnusu táborníci vyráží na alespoň jeden celodenní výlet a dvě půldenní exkurze do turisticky zajímavých míst v blízkém i vzdálenějším okolí letního tábora. Prostřednitvím těchto výletů se táborníci přiblíží k pestré španělské kultuře, seznámí se se španělskou kuchyní, geografií a využíjí tak naplno všechny možnosti, které každý letní tábor nabízí.

Níže najdete nejtypičtější příklady táborových výletů, kterých se mohou vaše děti během letních jazykových táborů ve Španělsku zúčastnit.

summercamps activities trips
summercamps activities trips

Výlety na letním táboře v Barceloně

Barcelona - španělské hlavní město módy, kultury i architektury nabízí spoustu možností jako dělaných pro táborový výlet.

 • Celodenní výlety: Sitges, Tarragona...
 • Půldenní výlety: Park Güell, zábavní park Tibidabo, Pueblo español...

Výlety na letním táboře v Granadě

Granada se může chlubit mnoha zajímavými místy, mezi kterými nechybí úžasná Alhambra ani kaple, ve které leží pozůstatky katolických monarchů, kteří financovali Kolumbovy výpravy na "nový svět". Táborníci budou mít na letním táboře v Granadě také možnost objevovat další krásná andaluská města jako například Sevillu nebo Córdobu.

 • Celodenní výlety: Sevilla, Córdoba, Nerja Caves
 • Půldenní výlety: Alhambra, čtvrť Albaicín, vystoupení s flamencem...

Výlety na letním táboře v Madridu

Z letního tábora v Madridu děti vyráží na výlety do nedalekých středověkých měst s tehdejším silným židovským, románským i arabským vlivem. Poznají druhou nejstarší univerzitu na světě v Salamance, románský akvadukt v Segovii a samozřejmě velmi podrobně samotné hlavní město Španělska.

 • Celodenní výlety: Toledo, Segovia
 • Půldenní výlety: El Escorial, akvapark, historické centrum Madridu, Muzeum Prado, Aranjuez, prohlídka města Madrid a dalších zajímavých míst.

Výlety na letním táboře v Marbelle

Vynikající polohu letního tábora v Marbelle na Costa del Sol naplno využíváme a pro táborníky pořádáme výlety po Andalusii, která je centrem arabského a románského Španělska a zároveň i místem, odkud pochází flamenco. Táborníci mohou navštívit historická a živá města Sevillu a Granadu, stejně jako Puerto Banús a nebo nedaleké pohoří.

 • Celodenní výlety: Sevilla, Granada, Tarifa a Ronda.
 • Půldenní výlety: Puerto Banús, Mijas, Sierra de las Nieves, prohlídka města Marbella.

Výlety na letním táboře v Salamance

Táborníci v Salamance budou objevovat všechny krásy tohoto města od univerzity až po katedrály, stejně jako nedaleké město Ávila obehnané hradbami, dále města na španělsko-portugalských hranicích a nedaleké vesnice plné středověkých budov.

 • Celodenní výlety: Avila, Segovia, Portugal, Ciudad Rodrigo a malebné vesnic La Alberca a Alba de Tormes.
 • Prohlídky města: místní kulturní a historické památky jako například dvě zdejší katedrály, Palacio a Casa de las Conchas.

Výlety na letním táboře v Seville

Účastníci speciálního programu pro mladistvé v Seville se mohou každý týden zúčastnit víkendových výletů do nedalekých měst, pláží a dalších zajímavých míst. Výlety jsou většinou pořádány v sobotu.

 • Celodenní výlety: Costa de la Luz, Córdoba, Cádiz
 • Půldenní výlety: prohlídky města, Itálica, historické centrum Sevilly, Parque del Alamillo

Výlety na letním táboře ve Valencii

Účastníci letního tábora ve Valencii vyrazí na výlety na pláž ve městě nebo jen kousek od města stejně jako na celodenní exkurze do nedalekých měst v regionu. V historické části Valencie je opravdu velká spousta věcí k vidění, u táborníků však velmi často vítězí futuristické Město uměni a vědy navržené architektem Santiagem Calatravou.

 • Celodenní výlety: Alicante, Sagunto
 • Půldenní výlety: prohlídky města, návštěva valencijského "Města vědy a umění"

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.