Kam v Trinidadu vyrazit
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kam vyrazit v Trinidadu, Kuba

Podívejte se do Piro Guinart Fábrica de Tabacos
Jedná se o poměrně malé, pro skupiny tedy nepříliš vhodné, místo, ale pokud sem vyrazíte jako jednotlivci, tak zde můžete na vlastní oči vidět tuto maličkou tabákovou firmu, ve které několik zaměstnanců ručně balí ty pravé a věhlasně známé kubánské doutníky.

Svezte se v koňmi taženém kočáře
Máte pravdu, jedná se o typickou turistickou aktivitu, ale dokážete si představit stylovější způsob, jak co nejpříjemněji prozkoumat starobylé uličky Trinidadu a jeho historického centra? Kočár doprovázený klapotem koňských kopyt bude v tomto případě pravděpodobně vítězem na celé čáře.

Navštivte Údolí cukrovarů - Valle de los Ingenios
Údolí Cukrovarnictví a výroba třtinového cukru na Kubě a v Trinidadu byly hlavními tradičními zdroji příjmů. Přímo v tomto údolí pracovalo přibližně 30 000 otroků ve více než 70 výrobnách cukru a na plantážích. Některé z těchto plantážích můžete nyní navštívit, přičemž nejlépe zachovanou výrobnou je Manaca-Iznaga.

Objevujte přírodu
Nedaleko od Trinidadu se nachází Parque Nacional Topes de Collantes, ve kterém se můžete vydat na tůru kamkoli po zdejších zalesněných stezkách a nádherné krajině, ve které se setkáte s tropickými pralesy, bublajícími potoky, krásnými vodopády a různými druhy rostlin i živočichů.

Vydejte se směrem na pláž
Nejlepší pláží, na kterou během svého jazykového pobytu v Trinidadu můžete vyrazit, je Playa Ancon, která se nachází méně než 15 km od města. Na této kubánské pláži na vás čeká příjemný bílý písek a 3 kilometry nádherného karibského pobřeží. Kromě toho si zde0 na mnoha místech, pokud toužíte po nějakém tom podmořském dobrodružství, můžete vyzkoušet potápění nebo snorkeling!

Další cestovní průvodce Kubou

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.