Časové rozvržení lekcí španělštiny

Ceny a Katalog
Časové rozvržení lekcí španělštiny ve Španělsku
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Časové rozvržení lekcí španělštiny

Jakmile dorazíte do jazykové školy ENFOREX dle vašeho výběru, tak pod koordinací našich zaměstnanců absolvujete ústní a písemný test, abychom mohli co nejlépe určit vaši jazykovou úroveň španělštiny.

Písemný test jazykové úrovně se koná každé pondělí a je nutné jej absolvovat ještě předtím, než začnete studovat španělštinu. Pouze úplní začátečníci tento test neabsolvují.

Lekce španělštiny se konají od pondělí do pátku od 9:30 hodin do 13:30 hodin nebo od 14:30 do 18:30 hodin. Kulturní lekce začínají vždy ve 13:30 hodin a jsou k dispozici jak pro studenty dopoledních lekcí, tak i pro studenty odpoledních kurzů španělštiny. Odpolední lekce jsou však běžně vyhrazené studentům super intenzivních kurzů.*

Ačkoli jsou lekce rozvrženy dle dopoledního či odpoledního rozvrhu, tak vám nemůžeme garantovat rozvrh dle vašeho výběru - vše závisí na úrovni jazykového kurzu a na počtu přihlášených studentů. Rozhodnutí o zařazení studentů do jednotlivých skupin na základě výsledků testu jazykové úrovně náleží jazykovým koordinátorům, kteří každého studenta informují během prvního školního dne co nejdříve.

Každá lekce trvá 55 minut a každé dvě lekce se mezi sebou střídají dva učitelé přidělení k dané skupině studentů.

*Výjimky ve výše zmíněném časovém rozvržení lekcí:

class schedules
class schedules

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.