Nabídka programů letních táborů ve Španělsku

Ceny a Katalog
Nabídka programů letních táborů ve Španělsku
Objevte naše letní tábory ve Španělsku
Letní tábory – Ceny a Termíny

Letní tábor v tradičním pojetí

Letní tábor v tradičním pojetím přesně ztělesňuje základní filosofii našich letních táborů: pobytem, studiem, hrou a procvičováním cizího jazyka s ostatními během 24 hodin denně v naprosto multikulturním prostředí budou všichni táborníci mnohem jistější v mezilidských vztazích a zároveň si osvojí jazykové dovednosti na celý svůj život. Pokud si tedy vyberou tuto možnost, tak budou od španělských táborníků odděleni pouze během dopolední jazykové výuky. Všechno ostatní prožijí společně - od budíčku, přes sportovní aktivity, umělecké workshopy, skupinové aktivity až po exkurze a stravování. Kromě toho si takto opravdu najdou přátele z celého světa na celý život !

Ubytovací kapacity se liší tábor od tábora. Další důležitá poznámka se týká letních táborů v Granadě a Seville - těchto letních táborů v zahraničí se nezúčastní španělští táborníci.

V případě tradičního letního tábora můžete vybírat mezi:
  • Letní tábor v Salamance
  • Letní tábor ve Valencii

Speciální program pro mladistvé

Náš speciální program pro mladistvé je určen pro táborníky od 14 do 18 let, kteří chtějí strávit léto ve Španělsku a studovat jazykové kurzy španělštiny. Tento program se od tradičních letních táborů liší ve dvou základních bodech.

Za prvé - tento program je určen táborníkům z celého světa s výjimkou Španělů. Za druhé - všechny činnosti se neodehrávají přímo v areálu tábora, stejně tak jednotlivé zařízení se nenachází pohromadě (rezidence, sportovní zařízení, třídy, aktivity, táboroví vedoucí apod.). Účastníci tohoto tábora jsou ubytováni a stravují se v rezidenci nebo v hostitelské rodině a během dopoledne vyráží studovat kurzy španělštiny do nedaleké jazykové školy.

Jeden táborový vedoucí má v tomto případě na starosti 12 až 15 táborníků, nad kterými dohlíží 24 hodin denně a doprovází je během všech volnočasových aktivit. Součástí tohoto programu je během dvoutýdenního turnusu také jeden výlet a několik odpoledních exkurzí do města.

V případě speciálního programu pro mladistvé můžete vybírat mezi:
  • Letní tábor v Granadě
  • Letní tábor v Seville

Letní tábor s pobytem v hostitelské rodině

Táborníci starší 13 let si mohou pro svůj letní tábor v zahraničí vybrat pobyt v hostitelské rodině. V tomto případě se od 9:15 hodin do 20:00 hodin zúčastní všech táborových aktivit – jazykových kurzů, workshopů, sportovních aktivit i exkurzí – přičemž se následně na večeři vrátí ke své hostitelské rodině.

V případě tábora s pobytem v hostitelské rodině můžete vybírat mezi:
  • Letní tábor v Seville
  • Letní tábor ve Valencii

Příměstský letní tábor

Chystá se celá vaše rodina na dovolenou do Španělska? Pokud ano, tak by tento táborový program mohl být pro vaše děti tím pravým! Příměstský tábor je navržen tak, aby se táborníci mohli zúčastnit celotáborových aktivit během dne, avšak navečer se navrátit ke své rodině. Součástí příměstského tábora jsou lekce cizího jazyka, sportovní aktivity, workshopy, exkurze atd. s ostatními táborníky, kteří si vybrali tábor v tradičním pojetí, a to od 9:15 hodin do 20:00 hodin. Vvečery, noci a víkendy patří činnostem s rodiči. Oběd i svačina jsou součástí programu. Doprava do a z areálu tábora je volitelná.

V případě příměstského letního tábora můžete vybírat mezi:
  • Letní tábor v Salamance
  • Letní tábor v Seville
  • Letní tábor ve Valencii

Dopolední jazykový program

Tento táborový program zahrnuje účast na lekcích cizího jazyka, stejně jako na workshopech a sportovních aktivitách konaných předs obědem. Rozvrh programu: od 9:15 do 14:00 hodin

K dispozici ve

Letní tábor v několika španělských městech

Pokud by táborníci měli chuť objevovat více než jeden španělský region, mohou využít možnost kombinovat jakákoli města, ve kterých se konají letní tábory Enforex.

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.