Jak cestovat do Havany
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Jak se dostat do Havany v Latinské Americe

Letecky
Mezinárodní letiště v Havaně - Aeropuerto Internacional José Martí - se nachází 15 kilometrů od Havany. Na letišti jsou 3 terminály - pokud budete přilétat ze zahraniční destinace, tak pravděpodobně dorazíte do terminálu 3. Vnitrostátní a charterové lety létají na terminály 1 a 2. Do cetra města se z letiště můžete dopravit taxíkem - u východu z letiště jich na vás bude čekat opravdu mnoho.

Autobusem
Z Havany se můžete dopravit autobusem kamkoli po celé Kubě. Autobusy Astro odjíždějí a přijíždějí na Terminal de Ómnibus (adresa: na křižovatce Avenidy de la Independencia a Calle 19 de Mayo). Autobusy Víazul operují na hlavním autobusovém nádraží (adresa: Avenida 26 a Zoológico), které se nachází na okraji Havany ve čtvrti Nuevo Vedado.

Vlakem
Na rozdíl od většiny ostatních karibských států na Kubě existuje železniční doprava. Vlakem se zde dopravíte téměr do všech částí země - stačí pouze nasednout na některý z vlaků, který odjíždí z vlakového nádraží Estación Central de Ferrocarriles (adresa: křižovatka ulic Av de Bélgica a Arsenal). Nachází se jihozápadním směrem od centra Havany.

Další cestovní průvodce Kubou

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.