Kam v Sosue vyrazit
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kam vyrazit v Sosue, Dominikánská republika

celou noc

Zůstaňte ve městě celou noc
Sosua i Cabarete s příjemnou atmosféru typickou pro surfařské oblasti mají fantastický noční život s mnoha možnostmi. Užijete si zde spoustu zábavy v rockových barech i tanečních klubech a dalších podnicích, které si jen dokážete představit!

Prozkoumejte hlubiny
Nepropásněte možnost prozkoumat velikou a pestrobarevnou biodiverzitu, kterou ve svých klidných hlubinách skrývá moře. Sosua je jako dělaná pro potápění i šnorkeling, nabízí dokonce to nejlepší na severním pobřeží Dominikánské republiky. Vybírat můžete mezi nabídkami různých firem a vyrazit na průzkum některého z více než 12 atraktivních míst pro potápění, které se nacházejí přímo u Sosuy. Konkrétně k těm nejzajímavějším patří vrak Zingara, korálová zahrada a zeď i letištní stěna.

Zasurfujte si v Cabarete
Sosua i nedaleké Cabarete jsou známé po celém světě svými ideálními podmínkami pro windsurfing a kiteboarding. Kromě toho Playa Encuentro, vzdálená pouhé 4 kilometry západní směrem od Cabarete, nabízí pro surfování ty nejlepší vlny na celém ostrově. Není tedy divu, že nejen sportovním nadšencům doslova spadne čelist při pohledu na tento ráj vodních sportů!

Další cestovní průvodce Dominikánskou republikou

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.