Kulturní aktivity a exkurze v Latinské Americe
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Exkurze a aktivity v Latinské Americe

Aktivity v Latinské Americe jsou díky neuvěřitelné přírodní rozmanitosti celého kontinentu často orientovány "přírodním směrem". Příkladem může být výlet do Amazonského deštného pralesa, za horskými vrcholky And, do ledových lesů Patagonie, za aktivními sopkami, plážemi Tichého oceánu i Karibiku a na spoustu dalších zajímavých míst, která si jen dokážete vybavit. Latinská Amerika nabízí obrovské možnosti pro ekoturistiku jakéhokoli typu. Můžete se vydat na lyže, pěší výlety, můžete zkusit rybaření, potápění i surfing - všechno, co si jen dokážete představit, bude možné vyzkoušet!

Enforex velmi dobře ví, že jazykový pobyt v zahraničí tvoří celek kombinující jak kurzy španělštiny, tak především volnočasové aktivity. Proto všem studentům bez váhání doporučujeme, aby si čas při studiu v zahraničí užili úplně naplno. Poznávání okolí a objevování města jako takového, které jste si pro kurzy španělštiny vybrali, můžete začít během různorodých aktivit a exkurzí, které organizuje přímo jazyková škola.

activities latinamerica
activities latinamerica

V Latinské Americe na vás čeká vše od přírodních zázraků po starodávné ruiny, možnosti pro objevování a poznávání všech latinskoamerických zemích jsou naprosto jedinečné. Více informací o typických exkurzích a aktivitých nabízených v každé destinace naleznete na následujících stránkách:


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.