Letní tábor v Salamance
Objevte naše letní tábory ve Španělsku
Letní tábory – Ceny a Termíny

Letní tábor v Salamance

  • Věk: od 5 do 18 let
  • Děti z celého světa společně s 60% španělskými táborníky
  • Dozor 24 hodin denně

Lokalita

Salamanka je malebným španělským městem, které je zařazeno na seznam světového dědictví UNESCO a které bylo v roce 2002 Evropským hlavním městem kultury. Toto působivé krásně udržované středověké město je domovem druhé nejstarší univerzity na světě a díky tomu také z pohledu obyvatel a životního stylu jedním z nejmladších oblastí v celém Španělsku. Právě proto k návštěvě i ke studium v zahraničí láká lidi ze všech koutů světa.

Colegio Calasanz se nachází na úrovni původních městských hradeb v historickém centru města, díky čemuž mají táborníci celé město dostupné pěšky. Budova jako taková, nacházející se v části Salamanky plné života i kulturních památek, je skvělým příkladem architektury typické pro španělskou oblast Castilla y León v 19. století.

Zařízení

Colegio Calasanz je typickou místní budovou, která svým tvarem písmena U obklopuje poklidný dvůr. V pětipatrové budově školy se nachází třídy, velká konferenční místnost, místnost pro promítání videí, počítačová učebna, studentské pokoje, jídelna nebo například ošetřovna.

Všechna veliká vnitřní okna našeho vzdělávacího centra směřují na klasický dvůr se zahradou. Krásné prostředí navíc doplňuje přilehlá budova kostela Las Bernardas z 15. století. Právě celý komplex těchto budov je považován za jeden z nejlepších příkladů stavebního slohu nazývaného "plateresque", který je pro Španělsko naprosto typický a výbornou zprávou pro naše táborníky je fakt, že je celý tento areál dostupný pouze jim! Za kostelem se nachází prostorný sportovní areál, ve kterém je možné hrát fotbal, basketbal, házenou, volejbal, zabruslit si na kolečkových bruslích nebo si zahrát házenou na frontónu (typické baskické hřiště). Táborníci mají kromě toho také přístup do nedalekého plaveckého klubu.

  • Kapacita: 250 dětí

Ubytování

Pokoje pro studenty v budově Colegio Calasanz jsou dvoulůžkové a plně vybavené. Každý student zde má k dispozici svou postel, psací stůl, skříň a police. V žádném pokoji navíc nechybí umyvadlo, na chodbě se pak nachází společné koupelny a sprchy, které slouží všem obyvatelům dvoupatrové části určené k ubytování.

Pro studenty starší 13 let je také dostupná možnost příměstské formy tábora.

Věkové skupiny

  • A: od 5 do 10 let
  • B: od 11 do 12 let
  • C: od 13 do 14 let
  • D: od 15 do 18 let

Termíny 2014

  • Turnusy začínají 29. června, 13. a 27. července

Dostupné sporty

Možnost vycházek

Studentům může být za určitých podmínek umožněno strávit vybraný čas dle vlastního přání: informace zde.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.