Letní tábor Marbella Alemán
Objevte naše letní tábory ve Španělsku
Letní tábory – Ceny a Termíny

Letní tábor Alemán v Marbelle

  • Věk: od 5 do 13 let
  • Děti z celého světa společně s 60% španělskými táborníky
  • Dozor 24 hodin denně

Lokalita

Letní tábor Marbella Alemán se nachází na vrcholu kopce 19 kilometrů od centra Marbelly hned vedle proslulého hotelu Don Carlos. Colegio Alemán, umístěné v jedné z nejkrásnějších redidenčních oblastí Marbelly, je prestižní vzdělávací institucí s vynikajícím vybavením. Ze všech částí školního kampusu rozkládajícího se na ploše 30 000 m2 můžete vidět pobřeží – ať už Marbelly nebo Estepony – a kromě toho se odtud dostanete na pláž během 6 kilometrů.

Zařízení

Hlavní budova "colegia" disponuje pokoji pro studenty, jídelnou, konfereční místností, kantýnou, ošetřovnou a mnoha různými společnými prostorami. Třídy se nachází v odlišné budově, na kterou navazuje sportovní areál. Široká nabídka vybavení zahrnuje venkovní i krytý sportovní areál, bazén, rozlehlé zahrady, fotbalové, basketbalové a 2 volejbalová hřiště, na které navazuje hřiště na házenou.

  • Kapacita: 220 dětí

Ubytování

Starší táborníci budou bydlet v pokojích s vlastní koupelnou, který budou sdílet s 5 nebo 6 dalšími účastníky tábora. Mladší děti jsou naopak ubytovány v pokojích se 6 až 14 dalšími táborníky, k dispozici mají společnou koupelnu a záchody a na pokoji s nimi pobývá oddílový vedoucí. Táborníci jsou rozděleni do skupin dle pohlaví a věku, všichni z nich mají k dispozici plnou penzi 7 dní v týdnu. Součástí plné penze je snídaně, oběd, odpolední svačina a večeře. Během dnů, kdy táborníky čekají speciální aktivity či výlety, dostanou na cestu speciální balíček s obědem a svačinou.

Věkové skupiny

  • A: od 5 do 10 let
  • B: od 11 do 13 let

Termíny 2014

  • Táborové turnusy začínají 29. června, 13. a 27. července, 10. srpna

Dostupné sporty

Možnost vycházek

Děti nemohou trávit čas libovolně bez dozoru.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.