Letní tábor Marbella Albergue
Objevte naše letní tábory ve Španělsku
Letní tábory – Ceny a Termíny

Letní tábor Albergue v Marbelle

  • Věk: od 14 do 18 let
  • Studenti z celého světa společně s 60% španělských táborníků
  • Dozor 24 hodin denně

Lokalita

Letní tábor Marbella Albergue se nachází pouhých 5 minut chůze od historické čtvrti města Marbella, která je charakteristická malými klikatícími se uličkami, domy s bílou fasádou, pestrobarevnými květinami a náměstími plnými ruchu a života. Tato vynikající lokalita táborníkům umožňuje naplno si užít marbellského bohatého letního života: zajít do obchodů, povídat si s lidmi, osvěžit se drinkem na některé z mnoha prosluněných teras a nebo se pouze procházet a kochat se krásnými výhledy na Středozemní moře.

Minimální vzdálenost letního tábora od centra města je naprosto vynikající pro starší nezávislé táborníky. Pro mladistvé od 14 do 18 let je připraven táborový program se 4 lekcemi cizího jazyka denně, sportovními aktivitami, workshopy, exkurzemi a výlety. Kromě celotáborových aktivit nejstarším táborníkům navíc umožňujeme strávit určitý čas se svými kamarády mimo areál tábora bez dozoru táborových vedoucích. Díky tomu se účastníci tábora Albergue naplno integrují do života ve městě a všech akcí, které se zde dějí, přičemž pomyslnou třešničkou na dortu ke všem těmto aktivitám je možnost kdykoli se dostat už během 10 minut chůze na nádhernou písčitou pláž!

Zařízení

Letní tábor Marbella Albergue Camp disponuje velkým ohraničeným prostorem v poklidné čtvrti Marbelly. V hlavní budově funguje recepce po 24 hodin denně, využít můžete prodejní automaty, telefon, jídelnu, společenskou místnost s televizí a přehrávačem a 3 různé konferenční místnosti pro 20, 30 nebo 60 osob. Venku si táborníci mohou naplno užít velký bazén, 3 víceúčelová sportovní hřiště, tenisový kurt, rozlehlé zelení zaplněné zahrady a útulnou terasu.

  • Kapacita: 180 studentů

Ubytování

Táborníci jsou na tomto letním táboře ubytováni v pokojích a několikapatrové budově. K dispozici mají dvou, tří nebo čtyřlůžkové pokoje vždy s vlastní koupelnou. Plná penze, která zahrnuje snídani, oběd, odpolední svačinu a večeři, funguje všech 7 dní v týdnu. V případě, že studenti vyrazí na výlet či exkurzi mimo tábor, obdrží na cestu balíček s obědem i svačinou.

Pro studenty starší 13 let je k dispozici také pobyt v hostitelské rodině.

Věkové skupiny

  • D: od 14 do 18 let

Termíny 2014

  • Turnusy začínají 29. června a 13. července

Dostupné sporty

Možnost vycházek

Studentům může být za určitých podmínek umožněno strávit vybraný čas dle vlastního přání: informace zde.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.