Jazykové pobyty s kurzy španělštiny v Chile

Ceny a Katalog
Jazykové pobyty pro mládež i dospělé v Chile
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Jazykové pobyty pro mládež i dospělé v Chile

Chile - dlouhý, úzký pruh země, který končí mystickým nejjižnějším výběžkem světa, na který ze západu navazuje Tichý oceán a na východě zase horské pásmo Kordiler. Obyvateli Chile jsou stejně jako v Argentině a v Uruguay především potomci Španělů a dalších evropských imigrantů.

Vydejte se na jazykový pobyt s kurzy španělštiny do Chile a užijte si skutečný ráj pro milovníky přírody. Neuvěřitelná geografická i klimatická rozmanitost této země vám umožní objevovat nedotčené pláže, aktivní sopky, třpytící se jezera, různobarevné pouště, deštné lesy, ledové plochy a úžasné ledovce Patagonie i vrcholků Kordiler.

Nejdelší naučná stezka a pohoří světa, vrcholky hor dosahující neuvěřitelné výšky 7000 metrů, pečlivě upravované lyžařské sjezdovky, aktivity jako jízda na kajaku, rybaření, pozorování ptáků, rafting, potápění, jízda na kole či na koni, horské výšlapy jsou jen příkladem z ohromného množství možností pro volný čas, které budete během jazykového pobytu a studia španělštiny mít na výběr a které rozhodně nevyčerpáte!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.