Užijte si Španělsko
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Cestování & španělština - trasa, která nabízí od každého něco

Jedno město nestačí k tomu, abyste naplno porozuměli veliké rozmanitosti Španělska a sami Španělé poukazují na to, že má jejich země skutečně mnoho tváří. Přestože doporučujeme alespoň několik měsíců a nejlépe i let k tomu, abyste si Španělsko zažili naplno, tak také velmi dobře víme a rozumíme tomu, že jen málo lidí má čas, finance a nebo životní styl, který by jim tak dlouhý pobytu umožňoval. Z tohoto důvodu jsme na mapě zakroužkovali tři nádherná a diametrálně odlišná města ve Španělsku pro trasu, která nabízí skutečně od každého něco.

PRVNÍ ZASTÁVKA: SALAMANKA
První zastávkou bude město Salamanca, které se nachází v jihozápadním koutu regionu Castilla y León. Salamanca je známá jako španělské "zlaté město" a je skutečně architektonickým rájem plným renesančních a barokních budov postavených ze stejného zlatavého pískovce. Místní univerzita založená v roce 1218 je jednou z nejstarších na světě a Salamanka je proto řazena mezi čtyři přední akademické instituce vedle univerzity v Boloni, Oxfordu a Paříži. Pochutnáte si zde na typické španělské kuchyni, určitě vás osloví mnohasetletá intelektuální atmosféra prolínající celé město, jedna z nejživějších nočních scén celého Španělska a určitě zde budete obdivovat krásné budovy společně s rodinnou atmosférou tohoto malého španělského města.

DRUHÁ ZASTÁVKA: GRANADA
Další v pořadí je klenot mezi městy - Granada. Nachází se na úpatí pohoří Sierra Nevada v Andalusii. Jako poslední pevnost kdysi mocné španělské islámské říše je Granada místem, kde se křesťanství střetává s arabským Španělskem... a výsledek doslova bere dech.Toto město se může pochlubit obrovskou katedrálou a propracovaně zdobenou hrobkou katolických vládců Ferdinanda a Isabely a všude se v něm setkáte s vlivem arabské minulosti: klikatými uličkami, domy s bílou fasádou, trhy, exotickými čajovnami, starou islámskou čtvrtí… což však rozhodně není vše. Nicméně největším turistickým magnetem a lákadlem celého Španělska je bez pochyb místní palác La Alhambra. Masivní sídlo vládců dynastie Nasrid až do roku 1492, kdy podlehli španělské reconquistě, je bohatě zdobený a nekonečně tajemný komplex arabských paláců a zahrad, ze kterých budete mít krásný výhled na město.

TŘETÍ ZASTÁVKA: BARCELONA
Vaše cestování se studiem španělštiny zakončíte v nepopíratelně vzrušující a vibrující Barceloně. Nachází se v Katalánsku na pobřeží Středozemního moře a nabízí všechny možné kulturní události i historické památky. Vedle slavné třídy Las Ramblas je Barcelona také domovem jedné z nejkrásnějších španělských gotických čtvrtí společně s částmi, kterým propůjčují zvláštní kouzlo secesní budovy od Antonia Gaudího a dalších, jejichž fantazie a cit pro křivky a pestré struktury město chrarakterizují jedinečnou architektonickou identitou. Díky nádherným písčitým plážím Středozemního moře, rušnému nočnímu životu, avantgardní kuchyni, velmi úspěšnému fotbalovému týmu a muzeím světové třídy je Barcelona nepřekonatelné místo k návštěvě, kvůli kterému stojí za to se do Španělska vypravit.

Cestování se španělštinou - charakteristika trasy, která nabízí od každého něco

MěstaSalamanka > Granada > Barcelona
Nabídka kurzůPolointenzivní: 10 lekcí za týden
Intenzivní: 20 lekcí za týden
Super intenzivní+workshops: 25+5 lekcí za týden
Termíny & délka kurzu3 týdny, začátek jakékoli pondělí!

Ceny balíčků

3 unikátní španělská města
3 týdny vámi vybraného jazykového kurzu španělštiny
3 týdny ubytování pro studenty
3 týdny bezkonkurenčního vybavení, učitelů & služeb
----------------------------------------------
To vše už od 725€ !

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.