Zajímavosti Playa Jaco
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kulturní aktivity, zajímavosti a památky Playa Jaco, Kostarika

Pláž
Pláž Playa Jaco Destinace Playa Jaco neboli "pláž Jaco" je doslova jako dělaná pro milovníky pláží. Město obklopují 3 kilometry dlouhé pláže, na kterých můžete najít všechny možné obchody pro surfaře, restaurace, bary a cukrárny. Pokud se vydáte na severní či jižní stranu Playa Jaco, tak narazíte na další různá písečná místa, na kterých můžete chytat bronz nebo se ponořit pod mořskou hladinu. Konkrétně například Playa Blanca, Herradura, Playa Hermos nebo Parque Nacional Manual Antonio (viz níže).

Parque Nacional Carara
Tento národní park se od Playa Jaco nachází pouhých 24 kilometrů severním směrem a právě toto místo je oblíbenou zastávkou pro každého, koho zajímá pozorovat a na vlastní kůži objevovat tropickou přírodu přímo z první ruky. Zdejších 4700 hektarů tropických pralesů přináší skvělou příležitost zpozorovat zde opice, lenochody, krokodýly, žáby, ptáky a další zajímavé tvory. Už dlouhou dobou je tato destinace velmi oblíbena mezi pozorovateli ptáků, protože v tomto parku žije jedna z největších populací papoušků ara arakanga.

Noční život
Pokud si během večerů i nocí chcete užít co nejlepší zábavu, tak si Playa Jaco naprosto zamilujete. Noční život v lokálech a barech tohoto města je opravdu velmi příjemný a zábavný.

Parque Nacional Manuel Antonio
Národní park Manuel Antonio, nejmenší a zároveň nejnavštěvovanější v celé Kostarice, se nachází jižním směrem od Playa Jaco. Toto kouzelné místo jako dělané pro pozorování divoké přírody láká především svou nádhernou zelenou krajinou, turistickými stezkami a malými plážemi. Co se týká výskutu zvířat, tak se ze 109 druhů savců a 184 druhů ptáků setkáte především s opicemi, tukany a jestřáby nebo také s lenochody či leguány.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.