Cestování a studium ve Španělsku
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Cestování & španělština - sestavte si svoji vlastní trasu!

S možností sestavit si vlastní trasu na míru máte skvělou příležitost nakombinovat si osobní cestovatelský balíček v programu cestování se studium španělstiny, do kterého si právě VY vyberete města. VY si také vyberete pořadí. Dále si VY vyberete i intenzitu jazykových kurzů španělštiny. A v neposlední řadě si VY určíte, kolik týdnů strávíte v každé destinaci. Všechno je naprosto na vás a 100% přizpůsobené vašim zájmům!

Přemýšlejte o tom: nejezděte do Španělska, abyste viděli jenom jedno město. Místo toho si vytvořte svůj vlastní itinerář pro cestování se studiem španělštiny a vyberte si destinace, které vás lákají nejvíce. A navíc kombinace destinací i délky jazykového pobytu jsou nekonečné. Můžete strávit jeden týden v Alicante, poté tři týdny v Granadě a nakonec 2 v Salamance.  Nebo třeba 6 týdnů v Madridu, jeden ve Valencii, další v Salamance a následující v Barceloně. Bez ohledu na výběr měst máte kdekoli zaručenou stejnou kvalitu výuky, metodologii i podporu.

Pouze následující dvě věci je nutné brát v potaz:

  1. Možnosti programu cestování se španělštinou zahrnují Alicante, Barcelonu, Granadu, Madrid, Marbellu, Salamanku, Sevillu a Valencii. Naše partnerské školy (Cádiz, Malaga, Pamplona a Tenerife) tedy nejsou v nabídce.
  2. Naše intenzivní jazykové kurzy obecné španělštiny jsou kompatibilní s programem cestování & španělština a jsou dostupné ve všech destinacích zahrnutých v tomto jazykovém programu Kdekoli si tedy můžete vybrat 10, 20, 20+5 nebo 25+5 jazykových lekcí španělštiny za týden!

Cestování se španělštinou - charakteristiky trasy, kterou si můžete sestavit přesně na míru

MěstaVýběr je úplně na vás! V nabídce je Alicante, Barcelona, Granada, Madrid, Marbella, Salamanka, Sevila a Valencie.
Nabídka kurzůPolointenzivní: 10 lekcí za týden
Intenzivní: 20 lekcí za týden
Super intenzivní+workshops: 25+5 lekcí za týden
Nabídka kurzů Partner SchoolsPolointenzivní: 10+5 lekcí za týden
Intenzivní: 20 nebo 25 lekcí za týden
Super intenzivní: 30+5 lekcí za týden
Termíny & délka kurzuZačněte jakékoli pondělí! Minimální délka 1 týden, maximální 1 rok. Můžete si zvolit počet týdnů v každé destinaci, v každém městě je však třeba pobýt minimálně týden.

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.