Španělské pláže
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Cestování & španělština - trasa plná slunce a moře

Sbalte si ručník a nasměřujte svůj jazykový kurz v zahraničí do přímořských destinací podél Středozemního moře ve studijně-prázdninovém stylu. Během studia jazykového kurzu španělštiny si zároveň užijete celý měsíc opalování na písečných plážích i koupání v moři v jedinečných městech ve Španělsku: Marbella, Alicante, Valencie a Barcelona. Na jednu stranu všechna tato čtyři prosluněná přímořská města nabízejí báječné pláže, na druhou stranu se však každé z nich může pochlubit svou unikátní kulturou, kuchyní, dějinami, památkami, festivaly, slavnostmi i jedinečností. Tato skvělá nabídka vám dává příležitost prozkoumat naprosto všechno!

MARBELLA
Vaší první zastávkou bude nóbl město Marbella, které navštěvují celebrity už po celá desetiletí. Zdánlivě nekonečné kilometry nádherných pláží a zachovalé historické části poskytují unikátní kontrast k luxusním marínám, obrovským jachtám, exkluzivním designérským obchodům, špičkovým restauracím, golfovým lekcím a tenisovým klubům. Přístupem k 26 km španělského pobřeží Costa del Sol toto město láká milovníky pláží a relaxace na slunci, turisty z celé Evropy, surfaře, nadšence do vodních sportů i celebrity.

ALICANTE
Další v řadě je malé, ale příjemné, město Alicante. Přímořská destinace leží mezi mořskými vlnami Středozemního moře a na kopci usídleným hradem svaté Barbory. Alicante, patřičně přezdívané "město slunce", má po celý rok příjemné teploty a spoustu nádherných pláží, mezi kterými je nutné zmínit především nejzajímavější městskou pláž Playa Postiguet a přes sedm kilometrů dlouhou Playu de San Juan, která se nachází jen kousek od města. Určitě si zde nenecháte ujít místní přímořskou promenádu La Explanada de España lemovanou palmami a kavárnami na dohled.

VALENCIE
Třetí zastávkou na trase plné slunce a moře je Valencie - třetí největší španělské město a domov paelly, legendárního El Cida, ultra moderního města umění a vědy, úžasné přímořské promenády, festivalu Las Fallas a mnohem více pláží, než kolik jste schopni si naplno užít. V dosahu města jsou pláže Las Arenas a La Malvarrosa, přičemž mnoho dalších pláží - La Patacona, Port Saplaya, El Pinedo, El Saler, La Devesa nebo třeba El Recatí - se nachází jen kousek jižním nebo severním směrem.

BARCELONA
Toto město je nejrozmanitějším a nejkosmopolitnějším městem v celém Španělsku, stejně jako inovativní město, které určuje trendy ve všech oblastech. Přibližně 2 miliony obyvatel Barcelony si neustále užívají umělecké festivaly a výstavy, mezinárodně známá muzea, vynikající kuchyni, zajímavý noční život, ohromující architekturu a nekonečné možnosti skvělé přímořské lokality tohoto města. Přímo ve městě můžete využít šesti pláží společně s turisty i místními, kteří právě na pláž unikli před ruchem a shonem velkoměsta, aby se opalovali, zaplavali si a zarelaxovali.

Cestování se španělštinou - charakteristiky trasy plné slunce & moře

MěstaMarbella > Alicante > Valencie > Barcelona
Nabídka kurzůPolointenzivní: 10 lekcí za týden
Intenzivní: 20 lekcí za týden
Super intenzivní+workshops: 25+5 lekcí za týden
Termíny & délka kurzu4 týdny, začátek jakékoli pondělí!
Ceny balíčků4 unikátní španělská města
4 týdny vámi vybraného jazykového kurzu španělštiny
4 týdny ubytování pro studenty
4 týdny bezkonkurenčního vybavení, učitelů & služeb
----------------------------------------------
To vše už od 960€ !

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.