Nejdůležitější města ve Španělsku
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Cestování & španělština - trasa po nejdůležitějších městech

Restaurace. Muzea. Divadla. Noční život. Spěch a ruch. Zajímavosti a památky. Nakupování. Není o čem pochybovat: pokud chcete akci a život, tak velká španělská města jsou přesně těmi místy, kde najdete to pravé!

Pokud chcete strávit čas ve městech ve Španělsku, ve kterých je stále co dělat, co vidět a co zažít, tak naše trasa po nejdůležitějších městech Španělska bude pravděpodobně přesně tím, co hledáte. Budete mít možnost strávit týden v každém ze tří největších měst - Barcelona, Valencie a Madrid - a užívat si v nich úplně všechno, co nabízejí.

Takže proč strávit čas v největších městech ve Španělsku? Seznam výhod je téměř nekonečný, níže tedy najdete ty, které jsou něčím speciální:

 • KULTURA
  Kulturní nadšenci budou doslova ohromeni širokou nabídkou muzeí, galerií, výstav, divadel a dalších kulturních událostí v největších městech, které čekají na to, až je na vlastní kůži zažijete.
 • NOČNÍ ŽIVOT
  Pokud jste noční pták, tak budete ve svém živlu, protože tato velká španělská města ani život v nich nekončí ani s východem slunce - doslova! Od tapas barů, přes kluby s živou hudbou, nóbl koktejlové lokály až po celonoční discotecas a všechno, co si mezitím dokážete představit, takže nebudete mít šanci vrátit se na pokoj před svítáním.
 • KUCHYNĚ
  Gurmáni budou mít na výběr obrovské množství restaurací, ve kterých můžou ochutnat místní speciality z regionů po celém Španělsku.
 • ATMOSFÉRA
  V hlavním městech téměř pokaždé žije početná populace lidí pocházejících odjinud a to ať už z jiné autonomní oblasti ve Španělsku nebo z jiných států. Díky tomu zde vládne přátelská otevřená atmosféra, která přivítá kohokoli odkudkoli.
 • FOTBAL
  Sportovním fanouškům jistě neušlo, že v nejdůležitějších městech světa většinou sídlí i nejlepší fotbalové kluby. Jinak tomu není ani ve Španělsku, ve kterém si Real Madrid, Atlético Madrid, F.C. Barcelona a Valencie C.F. neustále vychutnávají úspěchy a širokou základnu fanoušků. Vyrazte do některého z místních barů na pivo a shlédněte i zápas, nebo se vydejte osobně shlédnout fotbalové klání na některý z domácích fotbalových stadionů.
 • HUDBA
  Ve velkých městech se dějí velké věci, což rozhodně platí i o hudbě. V těchto městech se totiž nachází velké množství hudebních sálů i hudebních vystoupení. Jak jednoduché!
 • VÝLETY DO OKOLÍ
  Další skvělou věcí na velkých městech je fakt, že jsou vždy dopravními uzly s velkým množstvím spojů do okolních i vzdálenějších měst. Cestování je hračka jak z Barcelony, Valencie tak i z Madridu a to buďto letecky, vlakem nebo autobusem či autem, což vám umožní vyrazit na různé výlety, exkurze apod..

Cestování se španělštinou - charakteristiky trasy po nejdůležitějších španělských městech

MěstaBarcelona > Valencie > Madrid
Nabídka kurzůPolointenzivní: 10 lekcí za týden
Intenzivní: 20 lekcí za týden
Super intenzivní+workshops: 25+5 lekcí za týden
Termíny & délka kurzu3 týdny, začátek jakékoli pondělí!
Ceny balíčků3 unikátní španělská města
3 týdny vámi vybraného jazykového kurzu španělštiny
3 týdny ubytování pro studenty
3 týdny bezkonkurenčního vybavení, učitelů & služeb
----------------------------------------------
To vše už od 790€ !

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.