Cestovní průvodce Puertem Vallarta - úvod
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Cestovní průvodce Puertem Vallarta, Mexiko - úvod

Puerto Vallarta

Hory i tropické džungle, pláže i vodopády - opravdu není pochyb, že přírodní okolí Puerta Vallarty téměř nemá konkurenci. Toto přístavní město se nachází v středozápadním Mexiku na pobřeží tichomořského zálivu Bahía de Banderas, má přibližně 180 000 obyvatel, kteří si užívají více než 300 slunných dnů v roce a průměrné roční teploty okolo 28ºC. Nejen proto není divu, že se Puerto Vallarta stalo tak oblíbenou turistickou destinací!

Pokud nechcete zahálet a lákají vás různé aktivity, tak pro vás bude Puerto Vallarta tou pravou destinací pro jazykový pobyt v zahraničí s jazykovými kurzy španělštiny. Můžete zde totiž v jednom z největších zálivů na světě vyzkoušet všechny druhy vodních aktivit jako například rybaření, potápění, šnorkeling, windsurfing, kite surfing, plavání, létání na padáku za motorovým člunem, vodní lyžování, pozorování velryb a dokonce i bungee jumping nad Pacifikem. Na pevné zemi pak můžete vyrazit na výšlapy do přírody, zahrát si golf, tenis či vyzkoušet jízdu na lanové dráze alias canopy, nebo se příjemně projít a udělat si radost nakupováním.

K tomu navíc ještě berte v potaz bujarý noční život, velmi dobře fungující komunitu umělců a krásné staré město s dlážděnými uličkami a štukovanými domy a zjistíte, že právě toto je ta pravá přímořská destinace, která je pro vás jako dělaná!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.