Cestovní průvodce Playa Jaco - úvod
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Cestovní průvodce po Playa Jaco, Kostarika - úvod

Playa Jaco průvodce

Playa Jaco, město ve střední části tichooceánského pobřeží Kostariky, je proslavené fastastickými vlnami jako dělanými pro surfování a vším, co je s tímto sportem spojené. Playa Jaco je plážové město plné obchodů, restaurací, stánků se zmrzlinou, nočních lokálů i ubytování, které se nachází v těsné blízkosti moře.

Postupem času lákala stále více zahraničních turistů k návštěvě této oblasti rozmanitá příroda i zajímavá noční scéna. Výsledkem toho je fakt, že se Playa Jaco stala adeptem na jedny z nejlepších služeb pro turisty na celém tichooceánském pobřeží. Kromě toho se v tomto městě koná také atraktivní mezinárodní soutěž surfařů.

Pokud chcete svůj volný čas naplnit všemi možnými druhy vodních i pozemských sportů a aktivit jako například jízdou na kajaku, na koni, na kole, rybařením, turistikou, jízdou na lanové dráze a samozřejmě také surfováním a zároveň se seznámit s lidmi z celého světa, tak nemusíte hledat dál. Právě sem se totiž z mezinárodního letiště v San José dostanete během pouhé hodiny a půl jízdy autem.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.