Letní tábor v Granadě
Objevte naše letní tábory ve Španělsku
Letní tábory – Ceny a Termíny

Letní tábor v Granadě

  • Věk: od 14 do 18 let
  • Bez účasti španělských studentů
  • Dozor 75% času

Lokalita

Granada je malebným městem s naprosto ideální polohou - přímo na úpatí pohoří Sierra Nevada a pouhých 45 minut jízdy autem od tropického pobřeží - Costa Tropical. Je skvělým místem, které mladým přináší ideální podmínky pro objevování typické španělské kultury od neuvěřitelných památek, mezi kterými vyniká především Královská kaple a ohromující palác Alhambra, až po tradiční flamenco, které má právě v Andalusii své kořeny, a vynikající tapas, na kterých si skutečně pochutnáte. Velikost města Granada je navíc jako dělaná pro poklidné objevování všech zdejších zajímavých míst a zároveň i pro užívání si všech výhod a příležitostí, které studentský život přináší.

Speciální program pro mladistvé

Letní jazykový tábor v Granadě se liší od ostatních letních táborů především kvůli ubytování. Táborníci nebydlí přímo v areálu tábora, ale v rezidenci Enforex nebo v hostitelské rodině. Jazyková škola se poté nachází v maximální vzdálenosti 20 minut od místa ubytování.

Letní tábor začíná v neděli, během které se studenti ubytují v hostitelských rodinách nebo v rezidenci a seznámí se s místem jako takovým. Během následujícího pondělního rána se studenti poprvé podívají do jazykové školy, ve které absolvují test jazykové úrovně, na základě kterého je lektoři rozdělí do skupin. Následuje prohlídka Granady s táborovými vedoucími, během které se všichni táborníci seznámí s nejdůležitějšími místy v Granadě.

Lekce španělštiny se konají vždy dopoledne od 9 do 13 hodin od pondělí do pátku. Na jazykové kurzy španělštiny navazuje typický španělský oběd v rezidenci nebo v hostitelské rodině. Odpoledne stejně jako víkendy slouží ke sportovním aktivitám, exkurzím či výletům.

Táboroví vedoucí na účastníky tábora dohlíží během všech aktivit, výletů i v místě ubytování.

  • Kapacita: 180 studentů

Ubytování

Naše studentská rezidence v Granadě disponuje dvou a třílůžkovými pokoji s vlastní koupelnou. Kromě svého pokoje mají táborníci k dispozici 1 společnou sprchu na každém patře, 3 společenské místnosti s televizí, klimatizaci a plně vybavenou kuchyň. Nachází se ve vzdálenosti 20 minut od jazykové školy.

Pro studenty starší 13 let je také dostupná příměstská forma letního jazykového tábora.

Věkové skupiny

  • C: od 14 do 15 let
  • D: od 16 do 18 let

Termíny 2014

  • Turnusy začínají 29. června a 13. července

Dostupné sporty

  • Nejsou k dispozici

Možnost vycházek

Studentům může být za určitých podmínek umožněno strávit vybraný čas dle vlastního přání: informace zde.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.