Destinace - Letní tábory
Objevte naše letní tábory ve Španělsku
Letní tábory – Ceny a Termíny

Letní tábory 2014

Ačkoli se to nezdá, tak je léto a s ním i letní prázdniny téměř za dveřmi! Znamená to tedy, že už je na čase vymýšlet, čím dvouměsíční volno svých dětí zaplníte. Přestože by letní prázdniny měly strávit odpočinkem a relaxací, tak pravděpodobně touží spíše po pestrých aktivitách, objevování, nových zážitcích... a právě v tu chvíli se jako svělá možnost jeví letní tábory v zahraničí!

Je dokázáno, že právě dětství a dospívání jsou nejlepšími obdobími v životě pro učení se novým věcem. Právě letní tábory pro děti a mladistvé se snaží vyhovět zájmům mladých a zároveň je nenechá bez aktivity a učení se novým věcem během dvouměsíčních letních prázdnin. Naše letní tábory v zahraničí přinášejí skvělou rovnováhu mezi výukou cizích jazyků, zábavnými workshopy, sporty, aktivitami a kulturními exkurzemi - mezinárodní letní tábory jsou ideální možností, jak vaše děti přimět k aktivitě ať už intelektuální nebo sportovní i během letního období.

Naše letní tábory táborníkům přinášejí mezinárodní atmosféru, která je povzbuzuje v učení cizího jazyka, seznamování se ostatními, objevování nových věcí a rozšiřuje jim obzory díky poznání nové a rozdílné kultury. Během letního tábora vaše děti získají znalosti španělštiny či angličtiny, neocenitelné kulturní povědomí, které jim přinese nový pohled na svět, přinese jim výhodu v mnohem větší znalosti cizího jazyka oproti spolužákům ve škole a ukáže jim cestu, jak ocenit rozmanitost světa.

Destinace pro letní tábory v roce 2014

Pro nadcházející léto nabízíme 9 letních táborů, přičemž každý z nich přináší unikátní pojetí, aktivity, věkové rozmezí, exkurze, nabídku programu a zařízení. Termíny pro letní tábory 2014 se liší dle jednotlivých táborů, klikněte tedy na tábor, který vás nejvíce zajímá a zjistěte dostupné termíny společně s podrobnějšími informacemi.

Přihlaste svoje děti na jeden z našich letních táborů 2014 a dopřejte jim tento obohacující zážitek, na který budou neustále vzpomínat!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.