Kam v Puertu Vallarta vyrazit
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kam vyrazit v Puertu Vallarta, Mexiko

Za jídlem Puerto Vallarta

Za jídlem
Díky mezinárodnímu složení lidí pobývajících v Puertu Vallarta, tedy turistů a místní početné imigrantské komunitě, město doslova přetéká všemi druhy vynikajících restaurací podávajících pokrmy z celého světa. Mnohé z nich dokonce otevřeli světoznámí šefkuchaři. Skvělým obdobím pro cestování do Puerta Vallarty je listopad, během kterého je pořádán věhlasný mezinárodní gurmánský festival!

Večerní procházka
Pohádková promenáda v Puertu Vallarta nazývaná Malecón je nepřetržitě centrem veškerého dění. Při západu slunce se zde shlukují místní i návštěvníci, aby si užili nádherný výhled na slunce zapadající do Banderasova zálivu. O zábavu se na sochami lemované promenádě dále postarají i koncerty živé hudby v malém venkovním amfiteátru Los Arcos.

Projděte zdejší umělecké galerie
Komunita umělců působících v tomto městě se postarala o proslulost v celém Mexiku a Puerto Vallarta díky tomu získalo označení mexické "mekky umění". Zdejší ulice jsou plné unikátních uměleckých galerií, které uvádějí širokou paletu originálního umění od ručně tkaných koberců a gobelínů až po současná malířská díla a vše mezi tím, co si jen dokážete představit. Setkáte se zde s pracemi místních "umělců" i s renomovanými díly celosvětově uznávaných malířů.

Buďte aktivní Puerto Vallarta

Buďte aktivní
Ať už do tohoto města vyrazíte na vlastní pěst a nebo s organizovanou skupinou, tak budete mít nekonečné možnosti užít si legraci a bavit se, stejně jako naplno rozpumpovat adrenalin při výšlapech do přírody, jízdě na koni, létání na padáku za motorovým člunem, rybaření, potápění, šnorklování, hraní golfu, jízdě na lanové dráze alias canopy tours a při spoustě dalších aktivit. Tady si totiž můžete zaplavat dokonce i s delfíny!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.