Kam v Playa Jaco vyrazit
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kam vyrazit v Playa Jaco, Kostarika

surfing

Zkuste surfing
S parádními mořskými vlnami každý den v roce je Playa Jaco a blízké okolí ideálním místem pro surfování. Jedná se o nejlepší surfařskou oblast v Kostarice, přičemž Playa Jaco je vhodná především pro začátečníky a středně pokročilé surfaře, zatímco nedaleké město Playa Hermosa je jako dělané pro zkušené surfaře. Právě v Playa Hermosa se každoročně koná mezinárodní surfařské klání.

Užijte si výlety
Playa Jaco je ideálním výchozím bodem pro objevování skrytých pokladů tichooceánské pobřežní oblasti Kostariky: krásná malá města, nejlepší surfařské destinace, fantastické pláže, národní parky nebo třeba široké spektrum sportovních aktivit, které zde můžete vyzkoušet.

Chytejte bronzi
Život v této oblasti se točí především kolem pláží a všeho, co je s nimi spojené. Není nutné nijak zvlášť zdůrazňovat zdejší nekonečné možnosti v podobě širokých písečných pláží i intimních malých zátočin, které jsou jako dělané pro užívání si slunečních paprsků úplně naplno.

Rybaření

Rybaření láká
Mezi nejoblíbenější aktivity v Playa Jaco patří hned po rybaření především mezi místními sportovní rybaření. Celé vybavení si zde můžete pronajmout, poté už jen nakoupit návnady v některém z mnoha obchodů ve městě a vydat se na pobřeží.

Vyražte na výšlap
Nazujte si trekové boty a vyražte na horskou stezku Miros, která se klikatí skrze tropické pralesy a zároveň poskytuje neuvěřitelné výhledy na Playa Jaco i nedaleké město Playa Hermosa.

Zalétejte si!
Pokud vám připadá nasazení postroje a následný let nad korunami stromů jako to pravé pro vás, tak vyražte na jednu ze dvou výborných lanových dráh - canopy tour - v těsné blízkosti Playa Jaco: Canopy Adventure Jaco nebo Waterfalls Canopy Tour.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.