Flamenco ve Španělsku
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Cestování & španělština - trasa s flamencem

Pokud jste si vždy představoval(a), že se do studia španělštiny ve Španělsku naprosto ponoříte, tak tato trasa kurzů španělštiny s cestováním je přímo pro vás. Jižní region Španělska - Andalusie - je srdcem a tradičním místem, kde se můžete setkat s typickými aspekty španělské kultury jako jsou tapas, býčí zápasy a flamenco. V této zajímavé krajině s olivovými háji jsou rozeseta pitoreskní města a městečka, která charakterizují toliko typické bílé domky, dlážděné uličky, hrady, kostely i propracované paláce a to vše v ojedinělé kombinaci křesťanských a islámských vlivů, které se projevily ve všem - jídlem a hudbou počínaje a architekturou konče.

Vyrazte na naši "flamenco trasu" po 4 městech, která vás provede srdcem Andalusie - Marbellou, Granadou i Sevilou - ještě předtím, než se objevíte v hlavním městě Španělska v Madridu, ve kterém vystupují nejlepší hudebníci i tanečníci, kteří vám předvedou flamenco během malých i velkých akcí. Můžete se zde dokonce naučit vše, co k flamencu potřebujete - zpět, hru na kytaru i tanec, abyste mohli opravdu oslnit svoje kamarády i rodinu, až se vrátíte domů.

Doplňte svůj jazykový kurz španělštiny ve Španělsku tím vším, co dělá tuto zemi a speciálně Andalusii tolik okouzlující: skvělá kuchyně, parádní oslavy a festivaly, pitoreskní města, mnohaleté tradice, středomořské pláže, hrady a paláce jako z pohádky nebo třeba i vášnivé flamenco.

Charakteristiky trasy s flamencem

MěstaMarbella > Granada > Sevila > Madrid
Nabídka kurzů8 lekcí týdně s volitelnými kurzů španělštiny
Termíny & délka kurzu4 týdny, začátek jakékoli pondělí!
Ceny balíčků4 unikátní španělská města
4 týdny vámi vybraného jazykového kurzu španělštiny
4 týdny ubytování
4 týdny bezkonkurenčního vybavení, učitelů & služeb
----------------------------------------------
To vše už od 1.605€ !

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.